Sérum na rast mihalníc

Kto by nechcel mať ohurujúci pohľad? Väčšinou ho nespôsobuje len farba očí, ale aj vaše riasy. Niektorí ich majú jemné, riedke a nevýrazné. Iní sa zas môžu pochváliť hustým, tmavým a dlhým vejárikom, ktorý si nikdy nemuseli umelo zatvorene okopredlžovať a zvýrazňovať. Paradoxne, lepšie z tohto hľadiska sú na tom muži. A ženy, čo si na svojom výraze zgustnú, sú o hustotu a dĺžku rias ukrátené. Na trhu však existujú doslova zázračné prípravky, ktoré vám dodajú to, čo potrebujete. Pravdupovediac, nie sú vždy najlacnejšie, no ich výsledný efekt ohúril nejedného používateľa. Najlepšie výsledky z dostupných prípravkov zaznamenalo sérum na rast mihalníc, ktoré zniekoľkonásobilo počet a dĺžku vašich miniatúrnych bŕv.

Aj muži chcú zaujať

Každý sa chce nejako prezentovať a nejako vyzerať. V súčasnosti sa veľmi cení prirodzená krása. Tak keď vám vlasové folikuly nedopriali gény, prírodne si ich môžete rozšíriť a zhustiť, a to pomerne jednoducho. Na namaľované ženy si už spoločnosť dávno zvykla. Muži s riasenkou sú však stále tabu. Preto je možno aj pre vás oveľa pohodlnejšie a lepšie, ak si rast mihalníc vyvoláte prirodzene, v čom vám bez problémov pomôže aj sérum. Nemusíte tak nič kamuflovať a zaručene nikto nepríde na to, čo je vo veci. Veľkou výhodou týchto produktov je, že pôsobia aj u mužov, aj u žien.

Je lepšie sérum na riasy alebo umelé mihalnice?

Možno poznáte rôzne 2D, 3D, 4D a dokonca aj 5D riasové vejáriky, ktoré sa nalepujú tesne ku korienkom. Na ženách ešte vyzerajú pekne, ale ak by si ich dali urobiť muži, vyzerali by skutočne komicky. A to aj napriek tomu, že okolie by poznalo ich problém. Mnohokrát je ich nevýhodou to, že len málokedy pôsobia otvorene okoskutočne prirodzene a keď začínajú opadať, vyzerá to strašne. Ich aplikácia môže predstavovať isté riziká, zatiaľ čo je sérum na rast mihalníc oftalmologicky testované a teda nehrozí podráždenie ani iné vedľajšie účinky. Avšak pre vašu bezpečnosť si vždy skontrolujte prítomné alergény. Umelé vejáriky sú taktiež finančne nevýhodné. Je potrebné ich pravidelne udržiavať, za čo sa platí. Za sérum, ktoré slúži ako podpora rastu mihalníc zaplatíte raz. Balenie vám vydrží dlhodobo a na rozdiel od umelých trsov, tieto budú prirodzene vaše.

Podporné prípravky rastu sú dostupné aj na internete

Pohodlie je jeden z faktorov, na základe sa rozhodujeme ako si čo kúpime. Čím ďalej tým viac je pre nás prijateľnejšie a rýchlejšie si sortiment pozrieť online a hneď aj nakúpiť. Veď nie všetky obchody majú to, čo hľadáte. Vždy je lepšie mať toho k dispozícii viac, aby ste si mali z čoho vybrať a porovnávať. Vo všeobecnosti si ale sérum na mihalnice môžete zakúpiť v lekárni, v kozmetických salónoch a predajniach, v drogériách a niekedy aj vo veľkých supermarketoch. Tam vám však veľmi nedávajú na výber a podložia vám to, čo uznajú za vhod oni.

Na internete je ale oveľa viac produktov, ktorých účinok a dôveryhodnosť si môžete overiť veľmi ľahko. Ak sa nechcete sklamať, každý produkt, a teda aj sérum na riasy vám odporúčame vyberať na základe recenzie od skutočných užívateľov. Pravda je taká, že len málokedy, ak vôbec, je na trhu produkt, ktorý má stopercentnú spokojnosť. Určite by sme ale nešli do kúpy produktov, ktorých hodnotenie nedosahuje ani polovicu. Vďaka recenziám a rôznym diskusiám je veľmi malá šanca na to, že si kúpite prípravok, v ktorom sa sklamete. Okrem iného niektorí seriózni poskytovatelia sú natoľko féroví, že sú vám do nejakého časového úseku ochotní peniaze vrátiť. Napr. ak sa v produkte sklamete a podporu rastu mihalníc ste jeho pomocou nedocielili.

Nebezpečné domáce recepty

Pokiaľ ste sa dočítali, že si sérum na riasy môžete vyrobiť aj sami doma pomocou prírodných ingrediencií, skutočne buďte veľmi opatrná/ý. Nie všetko prírodné, ovocné a zeleninové je prospešné pre každý orgán nášho tela. Práve oči sú jedny z najcitlivejších miest, a preto je veľmi dôležité, aby ste triezvo zvažovali použitie a tvorbu produktov na rast mihalníc, ktoré si urobíte sami doma. Strata zraku sa upravuje len veľmi ťažko, nehovoriac o vypálení vlasových folikulov. Radšej investujte možno do drahších, ale overených, laboratórne dermatologicky a oftalmologicky testovaných sér, ktoré vám také závažné poškodenia nespôsobia. Produkty ale kupujte od overených predajcov.

Ak však máte v úmysle zariskovať, niekoľko receptov na domáce sérum na mihalnice nájdete aj na tejto zahraničnej stránke.

Ako sérum na mihalnice používať a za ako dlho viditeľne porastú?

Existuje niekoľko typov produktov, ktorých spôsob aplikácie je rôzny. Najbežnejšie sú ale dva. Jedny sú vyrobené na báze klasickej riasenky. To znamená, že ich používate presne tak isto. Štetinovitý aplikátor ťaháte od korienkov ku končekom. Druhý typ funguje podobne ako linka na oči – s aplikátorom prechádzate tesne popri korienkom. Každé sérum na rast mihalníc sa aplikuje na čisté, odlíčené oči a riasy, najlepšie večer alebo v dňoch, keď sa nepotrebujete líčiť. Pri aplikácii buďte opatrní. Ak sa však stane, že sa vám kúsok prípravku dostane do oka, umyte ho vodou.

zelene okoJednou z najdôležitejších otázok používateľov je, ako rýchlo a dlho rastú mihalnice pri použití séra. Je to individuálne a závisí to nielen od počiatočného stavu bŕv, ale aj od toho o aký produkt ide. Vo všeobecnosti sa však uvádza priemerná doba viditeľných výsledkov okolo troch mesiacov. Pri rovnakom produkte ale niektorí opýtaní spozorovali zmeny už po 14 dňoch, iní zas po mesiaci. V každom prípade je ideálna doba aplikácia 3 mesiace.

Nemusíte sa báť toho, aké kvantum produktov si budete musieť nakúpiť. Jedno sérum na rast mihalníc zvykne vystačiť na 4-5 mesiacov, čo teda dokazuje, že výsledku sa určite dočkáte aj keby sa mal dostaviť po 3 mesiacoch. V aplikácii je ale dobré pokračovať aj po tejto dobe, a to v intervale aspoň raz týždenne, aby sa docielený výsledok udržiaval.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *