Bieliace pásiky pre pohodlné bielenie zubov doma

Ak sa na niekoho usmievame alebo ak si nás chce niekto navždy fotograficky zvečniť, chceme vyzerať čo najlepšie, priam až dokonalo. Nie každý si ale môže dopriať taký úsmev, ako by chcel. biele zubyTotižto prírodná belosť zubov vydrží skutočne len málokomu, hlavne pri dnešnom štýle života plného fajčenia, alkoholu, kávy, sladkostí, sladených vôd bohatých na kofeín atď. Hlavne tieto faktory môžu zapríčiniť, že z vášho krásneho bieleho úsmevu sa po niekoľkých týždňoch stane čosi nažltkasté. No aj pri vlastnom pochybení ešte stále máte šancu na navrátenie takých zubov, aké ste mali kedysi, a to vám zabezpečia bezpečné bieliace pásiky. Ako fungujú, kto ich môže využiť, ale aj iné otázky vám predstavíme nižšie.

Ako fungujú a čo balenie obsahuje?

Bieliace pásiky sú pomerne jednoduchý spôsob bielenia zubov, ktorý využíva veľmi veľa ľudí. Obľúbené sú hlavne u Američanov, no osvetári nám ich predstavili už aj na Slovensku. Hlavne preto, aby sme nemuseli zbytočne preplácať aj niekoľko stoviek eur za profesionálny zákrok u zubára atď. Bieliace pásiky sú výbornou možnosťou na to, ako si vybieliť zuby priamo u vás doma. Nepotrebujete žiadnu asistenciu, len vyčlenenie niekoľkých minút času. Pri prvej aplikácii aspoň hodinku, aby ste si podrobne naštudovali spôsob použitia. Rôzne produkty sa môžu aplikáciou a dobou pôsobenia líšiť. Preto určite nič nepodceňujte.

Každá sada na bielenie zubov pomocou bieliacich pásikov obsahuje viac menej rovnaký sortiment. Nájdete v nej bieliacu pastu alebo gél, ošetrujúci sprej, malú lampu, násadec na zuby, farebnú škálu na porovnanie zmeny zafarbenia chrupu po aplikácii prípravku a samozrejme aj návod. Vybrať si môžete z rôznych balení, niektoré obsahujú 5-dňovú, iné 7-dňovú kúru. Podľa zafarbenia chrupu ich je niekedy potrebné zopakovať, no to sa stáva veľmi zriedkavo, nakoľko prvé viditeľné výsledky prichádzajú už po prvej aplikácii bieliacimi pásikmi.

Mať biele zuby už teda dnes nie je také komplikované, ako to bolo kedysi. Možností máte neúrekom. Konkrétne bieliace pásiky na bielenie fungujú takto. usmievajuca sa postavickaChrup si očistite, aby ste na ňom nemali zvyšky jedla, čo by mohlo ovplyvniť výsledok bieliaceho procesu. Potom si vyformujte silikónový nadstavec tak, že si ho priložíte na váš chrup. Keď ste si ho už vyformovali a prispôsobili tvaru vašej skloviny, zložte si ho a vyplňte bieliacim gélom. Na bieliaci pásik si nastriekajte sprej a prejdite ním po vašich zuboch, čím ich pripravíte na proces. Následne na násadec pripevnite mini lampu a vložte ho na chrup. Potom už len čakáte odporúčanú dobu. Najviac však polhodiny. Potom ho vyberte z úst, vyčistite si ho a samozrejme aj vašu dutinu.

Sú bieliace pásiky na zuby bezpečné pre každého?

Nakoľko sú výrobcovia tohto produktu féroví a záleží im na bezpečnosti zákazníkov, uvádzajú, že niektoré kategórie by sa ich použitiu mali vyhnúť. Ide o deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a ľudia s poškodeným chrupom. Je to hlavne preto, že stav chrupu sa u týchto kategórií neustále mení a vyvíja, čo by mohlo ovplyvniť pozitívny výsledok tohto prípravku.

Bieliace pásiky na žiarivo biele zuby sú však pre ostatných naozaj bezpečné. Neobsahujú tak agresívne látky ako iné totožné produkty a preto je možno proces rozdelený do niekoľkých dní. Takto ale určite neriskujete, že prepásnete odtieň, ktorý sa vám hodí a budete pôsobiť komicky. Pomocou vzorkovnice odtieňov si ho ale budete po každej aplikácii kontrolovať. Sú bezpečné dokonca aj pre vašu peňaženku. Nemusíte za nich míňať niekoľko stoviek eur ako pri profesionálnych zákrokoch a výsledok je rovnaký.

Najlepšie vás o bezpečnosti a fungovaní bieliacich pásikov na zuby presvedčia recenzie skutočných užívateľov, ktoré si môžete nájsť rýchlo aj na rôznych fórach na internete. Ešte dôveryhodnejšie sú odfotografované výsledky. Práve fotky dokážu zákazníkov presvedčiť najviac. A nakoľko ide o reálnych spokojných používateľov, ani sa tomu nemožno čudovať.

To, že bieliace pásiky sú jednou z najlepších metód bielenia zubov sa môžete dočítať aj na https://www.wikihow.com/Get-Whiter-Teeth-at-Home.

Alternatívne riešenia

Bieliace pásiky na biele zuby sú ideálnym riešení problémov zafarbenia chrupu. Fungujú rýchlo, použitie je pomerne pohodlné. Na výsledky nečakáte dlhé mesiace, ale vidíte ich už pri prvej aplikácii. Dokonca za nich toľko nepreplácate. klaun s bielym chrupomAko lacnejšiu alternatívu by ste mohli využiť bieliace perá, pasty, nite, ústne vody, gély, no na ich účinok sa čaká oveľa dlhšie. Kým sa dopracujete k žiadanému efektu, výsledná minutá suma môže byť oveľa vyššia ako u bieliacich pásikov. Na výber máte aj odborné bielenie u profesionálov, no sedenia je potrebné niekoľkokrát opakovať. Pre mnohých sú dokonca nepríjemné, pretože musíte mať nasilu otvorené ústa, čo môže oslabiť vašu mimiku. Okrem toho sú aj finančné náročné.

Ak teda hľadáte zlatú strednú, ale efektívnu cestu na to, ako si vybieliť a mať biele zuby, rozhodne vám odporúčame bieliace pásiky na domáce použitie. Tie sú vyvážene cenou, viditeľným výsledkom, aj spôsobom použitia.

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *